اولین همایش نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب ایران (تهران - 17 اسفند 1391)(اخبار)

دستگاه‌های موبایل و تبلت به خودی خود از اهمیت خاصی برخوردار نیستند بلکه آنچه اهمیت آنها را معلوم می‌کند نرم‌افزارهایی است که بر روی آنها اجرا می‌شود. در حقیقت اکثر افراد برای استفاه از این نرم‌افزارها است که پول بسیار زیادی بابت خرید گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها پرداخت می‌کنند. آیا خود شما برای خرید نرم افزار و به صورت خاص برای نرم افزار موبایل پولی پرداخت کرده اید؟ منظور از هزینه، پرداخت پول به نویسنده یا شرکت تولید کننده است، نه سی دی هایی که کنار خیابان ها تکثیر و به فروش میرسند.

اولین همایش نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب ایران (تهران - 17 اسفند 1391)

در بازار داخلی هم شاهد استفاده روز‌افزون از گوشیهای هوشمند و تبلت‌ها هستیم ولی تعداد بسیار کمی از نرم‌افزارهای فارسی و ایرانی در این زمینه تولید شده‌اند که بیشتر آنها مختص به فروش شارژ تلفن همراه هستند که از ویژگی فنی و کاربردی خاصی برخودار نیستند. همین خلا دوستانی را به فکر برگزاری اولین همایش نرم‌افزارهای موبایل و موبایل وب ایران کرده است. این همایش در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ در تهران برگزار خواهد شد. در این همایش تعدادی از کارشناسان این بخش از جمله پرهام باغستانی، سالار کابلی، حسام آرمندهی، بهرام قربانی، رضا معلمی، عماد عبدحق و مانی قاسمی سخنرانی خواهند کرد. دیر همایش هم میلاد احرام‌پوش است. 

در حاشیه این همایش هم تعدادی از نرم‌افزارهای برگزیده ایرانی معرفی خواهند شد. علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت همایش مراجعه کنند.

 


تگ ها
برنامه نویسی موبایل

افزودن دیدگاه جدید