ترفند ارسال sms بدون افتادن شماره(ترفند)

شاید بارها خواسته باشید که اس ام اس مخفی ارسال کنید که هیچ گاه شماره ی شما در موبایل طرف مقابل درج نشود . برای این کار به این ترفند دقت نمایید …

ابتدا به این نکات دقت کنید:
این ترفند تنها روی گوشی هایی قابل اجراست که قابلیتی به نام Email gateway را دارا باشند. گوشی هایی که این قابلیت رو دارند اکثرأ سونی اریکسون هستند همانند W800 , W810 , W550 ,K750 , K700 , S700 و … .
برای استفاده از این ترفند باید هر دو گوشی فرستنده و دریافت کننده قابلیت Email gateway را دارا باشند. پس پیش از هرکاری این موضوع رو یقین پیدا کنید.

اکنون همانند دستورالعمل زیر مراحل را طی کنید ، تنها ممکن است بسته به تنوع گوشی شما مقداری تغییرات وجود داشته باشد:
ابتدا از منوی اصلی وارد قسمت Messaging شوید. سپس به قسمت Settings رفته و به بخش Text Messaging وارد شوید. در قسمت بعد به Email gateway رفته و شماره فردی که میخواهید SMS را برایش ارسال کنید را وارد کرده و Add کنیم.
حالا به عقب بازگردید ، پس از وارد شده مجدد به بخش Messaging ، قسمت Write New را انتخاب کنید. Text Message را انتخاب کنید ، متن مورد نظر را تایپ نمایید و Continue را انتخاب کنید. اکنون گزینه اول یعنی Enter Email Address را انتخاب کرده و ایمیل خود را وارد نمایید. در پایان پیام را ارسال کنید.

اکنون فرد مورد نظر به هنگام دریافت پیام به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد کردید را مشاهده خواهد کرد.


تگ ها
موبایل,  ترفند,  اس ام اس

م.م(۰۷:۴۳:۰۲ ۱۳۹۱/۱۲/۲۷)
گوشی فرستنده که باید sonyericson باشد گیرنده هم همینطور، گوشی هم سری خاصی باشد، به نظرتون با این همه شرط کلی چند درصد این تکنیک قابل اجرا هست؟
پاسخ مدیر: اگر موبایل گیرنده آندرویدی باشد، هم جواب میده، فقط گیرنده های خاصی متن و کامل نشون میدن، موتورولا هم نشون نمیده، نوکیا بعضی موارد و دیدم نشون میده و متوجه میشود که چه کسی متن و فرستاده

افزودن دیدگاه جدید