پنج گام به سوی موفقیت در ساماندهی محیط کار (مقدمه)

پنج گام به سوی موفقیت در ساماندهی محیط کار (مقدمه)(مقالات علمی)

نظام ساماندهی محیط کار، یکی ازروش های مؤثر در تغییر شرایط محیط کار با ایجاد زمینه مناسب همکاری کارکنان می باشد. 5s یکی ازروش های عملی است که با اجرای آن درسازمان، نگرش ها نسبت به محیط کار تغییر یافته و با درگیر نمودن کلیه کارکنان در گروه های کاری، محیط کار به نحو مطلوب بهبود می یابد. دراین راه تمامی کارکنان با نگرشی جدید به محیط کار خود می نگرند وسعی در تغییر آن به یک فضای شاداب وپر نشاط نموده به طوری که فعالیت در آن فضای مایه افتخار و مباهات خواهد شد.

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده(مقالات علمی)

واقعیت افزوده (AR) لایه ی دیجیتالی از محتوا است که از زاویه ی دید دوربین موبایل یا تبلت یا وب کم و … روی دید کاربر قرار می گیرد و به این طریق اطلاعات و یا اشیاء جدیدی را به محیط واقعی اضافه می کند. واقعیت افزوده باعث تعامل بیشتر مشتری و برند شده و باعث شهرت برند در بکارگیری تکنولوژی های جدید می شود و همچنین مشتری را در دنبال کردن اخبار و حوادث جدید برند ترغیب می کند.

برون سپاری خدمات در سازمان ها

برون سپاری خدمات در سازمان ها(مقالات علمی)

برون سپاری خدمات یکی از شیوه های نوین مدیریت در سازمان ها است که سالیان متمادی در کشورهای توسعه یافته اجرا و نتایج آن مستمرا برای اصلاح روش ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

راه ورود موتور جستجوگر به سایت شما چیست؟

راه ورود موتور جستجوگر به سایت شما چیست؟(مقالات علمی)

طرز کار موتور جستجوگر به طور خلاصه بدین گونه است که به عنوان مثال بعد از طراحی سایت شما، یک آدرس وب را می‌یابد، آن‌را دنبال می‌کند و به صفحه ای می‌رسد. محتوای آن صفحه را می‌خواند و پارامترهای آن را مشخص می‌کند. به عنوان مثال طراحی سایت، تعداد کلمات متن آن صفحه، حجم و تاریخ به روز رسانی آن، بعضی از پارامترهای آن صفحه است.